,,Najpewniejszą drogą do sukcesu jest zawsze próbowanie, po prostu jeden, następny raz."

Thomas Edison

15 lutego 2018r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Jowisz’’ odbyło się rozstrzygnięcie I edycji konkursu „What’s up Quad?”. Przypomnijmy, że konkurs rozpoczął się od wizyt studyjnych i warsztatów w grudniu 2017 roku. Podczas wizyt studyjnych młodzież wraz z opiekunami odwiedziła Quad Qraphics. Otrzymała pomoc od pracowników Quad Graphics w skonkretyzowaniu i wyklarowaniu zadania konkursowego. Uczestnicy przeprowadzali wywiady, robili zdjęcia oraz nagrywali filmy.

Uczniowie naszej szkoły z klas: II TL, II TI, 3LBa, III TL, III TI, IV TL, IV TMS pod opieką nauczycieli języka angielskiego: pani Ewy Ulejczyk, pani Barbary Bartniczak oraz pani Katarzyny Wielgat stworzyli ciekawe projekty konkursowe. W sumie z CEZiU ,,Kopernik’’ do rozstrzygnięcia konkursu przystąpiło 6 zespołów. Bardzo cieszymy się z twórczej pracy naszej młodzieży i z tego, że wciąż rodzą się nowe pomysły.

Konkurencja była bardzo duża. W konkursie brało udział 9 szkół, 19 zespołów, 65 uczniów oraz 12 nauczycieli języka angielskiego. Oto laureaci:

I miejsce (nagroda Quad/Graphics) - Zespół Szkół nr 3 im. J. Kochanowskiego w Wyszkowie: Małgorzata Abramczyk, Karolina Kownacka, Justyna Molska, opiekun: Wojciech Rogulski

Nagroda – 7-dniowy, wakacyjny obóz językowy z native speakerem

II miejsce (nagroda Quad/Graphics) - I LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie: Tymoteusz Chwiejczak, Bartłomiej Kostrzewa, Angelika Malinowska, Maja Muskała, opiekun: Patrycja Ogrodzińska

Nagroda – 5-dniowy, wakacyjny obóz językowy z native speakerem

III miejsce (nagroda The Lighthouse English Centre) - Publiczne Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zabrodziu: Aleks Andrych, Kamil Katner, Mateusz Staśkiewicz, Patrycja Żołędowska, opiekun: Monika Orłowska-Więch.

Nagroda Burmistrza Wyszkowa - Szkoła Podstawowa nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie: Zuzanna Deluga, Natalia Kroczek, Kajetan Roszkowski, Anita Ziętara, opiekun: Agnieszka Twardo

Nagroda Starosty Powiatu Wyszkowskiego - Zespół Szkół nr 3 im. J. Kochanowskiego w Wyszkowie: Piotr Kaczyński, Bartosz Pikora, Dawid Szarmach, opiekun: Wojciech Rogulski

Wakacyjny, płatny staż w Quad/Graphics zdobyli:

• ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie: Kamil Głowacki, Krystian Kaczmarsk,i opiekun: Karolina Ziółkowska
  • Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie: Marta Marchewka, Sandra Rzepkowska, opiekun: Ewa Ulejczyk
  • Zespół Szkół nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie: Piotr Kozon, Kacper Tarnożek, opiekun: Agnieszka Motyka

Nagroda PEARSON MyGrammarLab, Intermediate, B1/B2 - Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku: Adrian Czajka, Maciej Milewski, Ewa Rosińska, Jakub Wałowski, opiekun: Dorota Sobocińska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  I edycji konkursu!