ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W piątek 6 października na terenie LO w Urlach odbył się IX Szkolny Bieg Komandosa. Honorowy patront nad imprezą objął Mazowiecki Kurator Oświaty przy współudziale Starosty Powiatu Wołomińskiego.

 

W tegorocznym biegu udział wzięły reprezentacje klas mundurowych z Sulejówka, Mrozów, Ciechanowca, Ostrowi Mazowieckiej, Tłuszcza i  czteroosobowa drużyna z naszej szkoły w składzie : Anna Kulesza, Wiktoria Walaszek, Mariusz Badowski i Dawid Markowski.

W ramach rywalizacji uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości 1,5 i 3 km, na której znajdowały się różne przeszkody: strzelanie, czołganie pod zasiekami, przejście przez opony, przeskoczenie ścianki wys. 3 m i 1,8 m, rzut granatem ćwiczebnym do celu. W rywalizacji indywidualnej uczeń naszej szkoły Mariusz Badowski z klasy II LBP zajął I miejsce. W rywalizacji drużynowej najlepsi okazali się uczniowie zespołu szkół Nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

Zwyciezcy otrzymli okazałe puchry, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczył ppłk Radzisław Smółkowski - Szef Sztabu 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Ciechanowie.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa