28 września miały miejsce wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. W skład Komisji Wyborczej weszły uczennice klasy III LBP b.

Decyzją wyborców Przewodniczącą Zarządu SU została Aleksandra Ciemerych – kl. II TL, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia  Zofia Skoczeń – kl. II LBP.

Protokoły z wyników wyborów do wglądu na korytarzu w gablocie Samorządu Uczniowskiego.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO