dzienotwary2024

Nagroda Starosty została wręczona już po raz 18. Gratyfikacja przyznawana jest od 2003 r. Za jej pomocą starosta wyróżnia te podmioty i osoby, które wyjątkowo wyróżniły się w swojej aktywności, dołożyły pozytywną cegiełkę do budowy wizerunku powiatu, przyczyniły się do jego promocji.

W kategorii Aktywność obywatelska i wolontariat II nagrodę otrzymała Pani Danuta Przybysz (zgłoszenie Marka Siekierskiego i Grzegorza Nowosielskiego) – nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie w CEZiU „Kopernik”, opiekunka szkolnego koła wolontariuszy. Realizowała wspólnie z Klubem Przyjaciół Wyszkowa akcję „Pola nadziei” na rzecz domowego hospicjum, Wigilię Miejską, zbiórkę żywności i inne akcje.

Wnioski oceniała kapituła, w której skład weszli: wicestarosta Leszek Marszał, przewodniczący Rady Powiatu Waldemar Sobczak, członkowie Zarządu Powiatu Teresa Czajkowska i Paweł Deluga, kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Franciszek Józef Bieganowski, dyrektor DPS w Brańszczyku Jan Mroczkowski, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie Małgorzata Ślesik-Nasiadko, przedsiębiorcy Dariusz Wójcik, Sławomir Wołyniec, naczelnik wydziału promocji i rozwoju Starostwa Rafał Jaźwiński.

Pani Danucie GRATULUJEMY !!!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Informacyjno-Reklamowego WYSZKOWIAK.