dzienotwary2024

11 października 2019 r. w CEZiU „Kopernik” obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystym spotkaniu uczniowie przedstawili krótki rys historyczny obchodów Dnia Edukacji Narodowej i złożyli serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i kształtowanie postaw młodzieży. Podziękowania dla nauczycieli przekazali również przedstawiciel Rady Rodziców pan Wiesław Deptuła i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Monika Koczara. W dowód wdzięczności uczniowie wręczyli kwiaty pani dyrektor i paniom wicedyrektor. Tego dnia Samorząd Uczniowski przekazał wszystkim nauczycielom słodki upominek.

W kolejnej części głos zabrała Dyrektor CEZiU „Kopernik” pani Grażyna Kalinowska, która podkreśliła, że praca nauczyciela jest bardzo ważna i potrzebna, ponieważ przekazuje wartości moralne i ponadczasowe. Dziękując nauczycielom za zaangażowanie w pracę z młodzieżą i życząc spełnienia zawodowego przypomniała, że ich praca jest piękna i wdzięczna, a sukces ucznia jest sukcesem nauczyciela. Pani dyrektor wyróżniającym się w pracy nauczycielom i pracownikom szkoły wręczyła nagrody.

W tym roku wyróżnieni zostali:

• nauczyciele: Joanna Czembrowska, Ireneusz Elward, Małgorzata Gałązka, Andrzej Grajczyk, Joanna Kaniewska, Mariola Kurzątek, Monika Lipska, Iwona Michalik, Agnieszka Nowatcińska, Agnieszka Oniśk, Bogdan Pikora, Agnieszka Rychlicka, wicedyrektor Aneta Zagumna, Grażyna Zioła,
  • pracownicy szkoły: Mariola Gorczyńska, Paulina Fijałkowska, Katarzyna Pakieła, Irmina Dolińska, Łukasz Polak, Hanna Świadkowska, Marianna Nowak, Agnieszka Skoczeń, Honorata Turek, Irena Kowalska, Ewa Świdwa.

Nagrodą Starosty Powiatu Wyszkowskiego zostały wyróżnione: pani dyrektor Grażyna Kalinowska, pani wicedyrektor Natalia Szczerba i pani Monika Lipka, które odebrały z rąk starosty dyplomy w czasie uroczystości Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej w WOK-u "Hutnik".

Zakończenie uroczystości uświetnił koncert w wykonaniu utalentowanych muzycznie uczniów naszej szkoły. Uczeń klasy I TLg Michał Murza zaprezentował własną kompozycję muzyczną ,,Live'', a uczennice: Kamila Soliwoda z III TH, Olga Kaczmarczyk z III TH, Sylwia Stankiewicz z III TL i Wiktoria Fedorczyk z I TLg zaśpiewały piosenki. Występ był dedykowany nauczycielom i wywołał na twarzach uczestników spotkania wiele uśmiechu i radości.