ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W niedzielę 11 listopada 2018 roku wyszkowianie mieli możliwość wzięcia udziału w VII edycji Wyszkowskiego Biegu Niepodległości. Bieg był połączony z uroczystymi obchodami 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Meta i start zawodów znajdowała się w Parku Miejskim im. Karola Ferdynanda Wazy w centrum Wyszkowa. Celem imprezy była popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej i prozdrowotnej.

Bieg był przeznaczony dla mieszkańców Wyszkowa i okolic, w tym przede wszystkim dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pomimo mroźnej i wietrznej pogody, do rywalizacji przystąpiło ponad 200 osób. Konkurencje biegowe były podzielone na różne dystanse: 1000 m dla dzieci do 13 lat i 2000 m dla pozostałych z podziałem na kategorie wiekowe.

Na biegu nie zabrakło także reprezentantów CEZiU „Kopernik”. W biegu wystartowali: Monika Koczara – 1 TL, Rafał Książek – 4 TE, Hubert Rogulski i Bartosz Warpas z 1 TPS, który w generalnej klasyfikacji zajął III miejsce. Wśród biegaczy można było spotkać także nauczycieli – panią Monikę Wultańską.

Ogromne podziękowania i gratulacje dla uczniów CEZiU za udział, chęci i pomyślne ukończenie biegu.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa