ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

02.10.2017 roku ponownie gościliśmy drużynę  futbolu amerykańskiego Rhinos Wyszków na terenie naszej szkoły. Futboliści, już po raz czwarty przeprowadzili zajęcia dla młodzieży „Kopernika”.

W lekcji z drużyną wzięły udział klasy: 1 TPS, 1 TI, 4 TE.

Młodzież z ciekawością przystąpiła do innowacyjnej lekcji, do której instruktorzy przygotowali się doskonale, zarówno po względem metodycznym, jak i dydaktycznym. Uczniowie odbyli profesjonalną rozgrzewkę. Na boisku pojawiło się mnóstwo sprzętu, na którym młodzież mogła ćwiczyć. Chłopcy zakładali ochraniacze i pod czujnym okiem pana Piotra Wykowskiego walczyli o piłkę i ćwiczyli refleks. Gry i zabawy wzbogaciły również nauczycielski warsztat pracy.

Lekcje wychowania fizycznego z Rhinos stały się już tradycją. Mamy nadzieję, że tradycja ta zwiększy częstotliwość do spotkań jesiennych i wiosennych. Dziękujemy młodzieży tak chętnie biorącej udział w treningu, a szczególne podziękowania kierujemy do naszych rodzimych futbolistów: Piotra Wykowskiego, Kamila Lelujki, Piotra Piórkowskiego, Michała Mroczka, Cezarego Banaszka, Patryka Chrzumnickiego, Mateusza Lubańskiego.

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO 

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa